Finnovex Europe | CrypS.

Finnovex Europe

Online
Finnovex Europe Eventy
Nazwa:
Finnovex Europe
Data:
24 maja 2021 - 25 maja 2021
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0€ - 3999€
Tryb wydarzenia:
Online

Finnovex w 2021 roku przedstawi zniuansowany zarys tego, co przyniesie przyszłość dla sektora bankowego i finansowego w Europie w 2021 roku. 2-dniowe wydarzenie odbędzie się całkowicie wirtualnie. Osoby zainteresowane bankowością z pewnością odnajdą się na wydarzeniu, gdzie usłyszą opinie i plany dyrektorów oraz osób powiązanych z instytucjami jak: Citibank, ING, Sberbank, JP Morgan, czy PKO Bank Polski. Na wydarzeniu zostaną również docenione wysiłki osób i instytucji w dziedzinie usług finansowych. Finnovex uhonoruje pionierów i wizjonerów z branży w 15 różnych kategoriach jak np. CEO roku, CTO roku, bankowość mobilna, bankowość cyfrowa, fintech, czy płatności..

Aby sprostać potrzebie skoordynowanego wdrażania technologii w usługach finansowych, Exibex – zespół stojący za Finnovex Global Series z dumą przedstawia Finnovex Europe 2021, czyli wydarzenie poświęcone innowacjom w usługach finansowych i ich doskonaleniem.

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.