European Blockchain Convention Barcelona | CrypS.

European Blockchain Convention Barcelona

Barcelona, Hiszpania
Eventy
Nazwa:
European Blockchain Convention Barcelona
Data:
20 stycznia 2020 - 21 stycznia 2020
Adres wydarzenia:
Barcelona, Hiszpania
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
239 EUR – 505 EUR
Tryb wydarzenia:
Online

Konferencja gromadząca światowej sławy praktyków z branży blockchain. Warsztaty, spotkania i prelekcje, będą dotyczyć zastosowań tej technologii w życiu codziennym, a dokładniej w dziedzinach takich jak: energia, finanse, łańcuch dostaw, administracja rządowa, ubezpieczenia, opieka zdrowotna, handel detaliczny i mobilność.

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.