ETHWarsaw 2022 | CrypS.

ETHWarsaw 2022

Warszawa
ETHWarsaw 2022 Eventy
Nazwa:
ETHWarsaw 2022
Data:
1 września 2022 - 4 września 2022
Adres wydarzenia:
Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
100 DAI
Tryb wydarzenia:
Offline

ETHWarsaw 2022 odbędzie się w tygodniach poprzedzających niezwykle ważny moment dla całej branży, jakim jest the Merge, czyli przejście Ethereum z konsensusu Proof-of-Work na model Proof-of-Stake.

Głównymi prelegentami na wydarzeniu są Stani Kulechow, założyciel i dyrektor generalny wiodącego protokołu kredytowego w Ethereum – Aave, Sam McPherson, inżynier w MakerDAO, Julien Bouteloup, założyciel Stake Capital i StakeDAO, Sumit Kishore, lider do spraw produktu w Consensys i wielu innych.

ETHWarsaw 2022 jest wydarzeniem organizowanym przez społeczeństwo zaangażowane w budowanie, rozwijanie i tworzenie ekosystemu Ethereum.

Oprócz tego, że tematem rozmowy jest przede wszystkim The Merge, wydarzenie będzie zorganizowane wokół sześciu kluczowych tematów:

  • rozwoju blockchain Ethereum,
  • DAO (czyli zdecentralizowana autonomiczna organizacja) i ich zarządzanie,
  • DeFi (zdecentralizowane finanse),
  • bezpieczeństwo kryptowalut a także trendy w Web3.Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.