ETHDenver 2024 - największy na świecie hackaton Ethereum! | CrypS.

ETHDenver 2024 – największy na świecie hackaton Ethereum!

1000 Broadway, Denver, CO 80203, Stany Zjednoczone
DeFi
Nazwa:
ETHDenver 2024 – największy na świecie hackaton Ethereum!
Data:
23 lutego 2024 - 3 marca 2024
Adres wydarzenia:
1000 Broadway, Denver, CO 80203, Stany Zjednoczone
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Wstęp wolny
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

ETHDenver to największy na świecie hackaton Web3 dla deweloperów Ethereum. Wydarzenie to będzie miało miejsce w dniach 23 lutego–3 marca 2024 r. w Denver w stanie Kolorado w USA.

W ramach ETHDenver firmy zajmujące się technologią blockchain z całego świata będą organizować warsztaty na żywo, prezentacje technologiczne i obozy szkoleniowe. Programiści dzięki temu otrzymają szansę na tworzenie zdecentralizowanych aplikacji (DApps), współpracę z innymi użytkownikami, dzielenie się pomysłami i uczenie się od weteranów branży.

SporkDAO – organizacja będąca własnością społeczności stojąca za ETHDenver – pozyska fundusz o wartości 10 milionów dolarów, który zostanie wykorzystany na projekty powstające w ramach właśnie tego eventu!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.