ETH Milan 2023 | CrypS.

ETH Milan 2023

Palazzo delle Stelline, Mediolan, Włochy
ETH Milan 2023 Ethereum [ETH]
Nazwa:
ETH Milan 2023
Data:
5 października 2023 - 6 października 2023
Adres wydarzenia:
Palazzo delle Stelline, Mediolan, Włochy
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
119-149 EUR
Tryb wydarzenia:
Offline

ETHMilan to największa konferencja Web3 w Mediolanie, która odbędzie się w dniach 5-6 października 2023 w Palazzo delle Stelline. Event organizowany przez Web3Mi, mediolańską społeczność poświęconą Web3. Konferencja będzie składać się z pięciu głównych ścieżek: Scaling ETH, DeFi, Infrastructure & Wallets, DAO, NFT.


ETHMilan to dwudniowa konferencja poświęcona badaniu potencjału technologii Ethereum i Web3.Wydarzenie to gromadzi ekspertów, programistów, inwestorów i entuzjastów z całego świata, aby dyskutować o najnowszych trendach, najnowocześniejszych badaniach i innowacjach w blockchain, zdecentralizowanych finansach, smart kontraktach, prywatności i nie tylko.

W ETHMilan będziesz miał okazję uczyć się od najbystrzejszych umysłów w dziedzinie kryptowalut i nawiązać kontakt z podobnie myślącymi osobami, które podzielają Twoją pasję. Konferencja obejmie przemówienia programowe, dyskusje panelowe i sesje networkingowe.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą w dziedzinie blockchain, czy dopiero zaczynasz odkrywać tę ekscytującą dziedzinę, ETHMilan to idealne miejsce, aby uzyskać wgląd, zadać pytania i odkryć nowe możliwości.

Wśród prelegentów znajdują się:

 • Massimo Lomuscio, dyrektor ds. rozwoju projektu, Connext Labs
 • Marco Grendel, szef ekosystemu DAO, Polygon Labs
 • Simon Jones, dyrektor generalny i współzałożyciel Voltz Labs
 • Madalina Raicu, inżynieria oprogramowania, protokół Vega
 • Amrit Kumar, dyrektor operacyjny AltLayer
 • Guy Zyskind, założyciel i dyrektor generalny SCRT Labs
 • Marco Severi, dyrektor sprzedaży, Kiln
 • Maria Magenes, kierownik ds. marketingu, Oasis
 • Dieter Shirley, CTO, Dapper Labs
 • Marco Monaco, dyrektor ds. projektów strategicznych na region EMEA, ConsenSys
 • Ruslan Serebriakov, starszy inteligentny inżynier kontraktowy, Trust Wallet
 • Deyeon Kim, kierownik ds. wzrostu, Pods

Całość wydarzenia odbywa się w Palazzo delle Stelline w Mediolanie. Więcej informacji na oficjalnej stronie eventu.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.