ETH Denver | CrypS.

ETH Denver

Stany Zjednoczone
ETH Denver Eventy
Nazwa:
ETH Denver
Data:
24 lutego 2023 - 5 marca 2023
Adres wydarzenia:
Stany Zjednoczone
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
FREE
Tryb wydarzenia:
Offline

ETH Denver to największe i najdłużej trwające wydarzenie ETH na świecie. Wraz z powstaniem SporkDAO w czerwcu 2021 roku, ETHDenver stało się pierwszym wydarzeniem DAO na świecie.

Wydarzenie jest wysoce zalecane dla programistów kryptowalut. Przez cały BULIDweek każdy może osobiście uczestniczyć w wydarzeniach blockchain otwartych dla publiczności, w tym w warsztatach dla sponsorów i nagród, demonstracjach technicznych, panelach i imprezach networkingowych po godzinach.

Przez cały tydzień odbywać się będą wydarzenia open source planowane przez organizacje społeczności blockchain i osoby prywatne. Ostatecznie ETH Denver ma działać jako inkubator i starter do tworzenia projektów kryptograficznych.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.