ENTERPRISE BLOCKCHAIN FORUM 2022 | CrypS.

ENTERPRISE BLOCKCHAIN FORUM 2022

Online
ENTERPRISE BLOCKCHAIN FORUM 2022 Eventy
Nazwa:
ENTERPRISE BLOCKCHAIN FORUM 2022
Data:
31 maja 2022 - 1 czerwca 2022
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
299 €
Tryb wydarzenia:
Online

ENTERPRISE BLOCKCHAIN FORUM 2022 to wydarzenie wypełnione po brzegi polecanymi sesjami, przemówieniami, panelami i czatami przy kominku, badającymi najnowsze trendy i osiągnięcia w technologii blockchain i kryptowalutach.

Konferencja gromadzi czołowych liderów myśli i pionierów w globalnym przemyśle i tworzy ekosystem, w którym wszyscy mogą uczyć się, nawiązywać kontakty i współpracować ze sobą.

Nawiąż kontakt z jednymi z najbardziej postępowych specjalistów w branżach, takich jak finanse, ubezpieczenia, logistyka, usługi prawnicze, media i inne.

Konferencja skupia się na możliwościach technologii blockchain i przypadkach jej użycia na całym świecie.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.