Dutch Blockchain Days 2024 | CrypS.

Dutch Blockchain Days 2024

De Meervaart, Amsterdam, Holandia
Konferencja blockchain Amsterdam Blockchain
Nazwa:
Dutch Blockchain Days 2024
Data:
19 czerwca 2024 - 19 czerwca 2024
Adres wydarzenia:
De Meervaart, Amsterdam, Holandia
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
100 euro
Tryb wydarzenia:
Offline

Dutch Blockchain Days 2024 odbędzie się 19 czerwca 2024 roku w Meervaart w Amsterdamie.

To największe wydarzenie w Holandii poświęcone nowym technologiom, w tym Web3, blockchain i kryptowalutom, NFT, DAO oraz Metaverse.

Organizowany przez BCNL Foundation event zgromadzi ponad 400 uczestników z różnych sektorów, w tym startupów, korporacji oraz instytucji rządowych.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. Christian Rai (Mastercard Europe), David Palmer (Vodafone) oraz Elke Karskens (Coinbase).
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.