Digital Week Online | CrypS.

Digital Week Online

Sieć
Digital Week Online Eventy
Nazwa:
Digital Week Online
Data:
12 października 2020 - 17 października 2020
Adres wydarzenia:
Sieć
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
5-9 USD
Tryb wydarzenia:
Online

Konferencja technologiczno-finansowa, ukierunkowana pod zainteresowania biznesowe.

Problematyka zagadnień obejmuje cały szereg zastosowań technologii cybernetycznej we wszelkich dziedzinach życia: od kierunków rozwoju i adopcji kryptowalut oraz DeFi, praktyki obiegu cyberaktywów, ich wydobycia i regulacji prawnych poprzez poprzez instytucjonalne i przemysłowe zastosowania blockchainu, nowinki w obszarach marketingu, gier, cyberbezpieczeństwa czy zarządzania, rozwój FinTech’u, aż po wizje cyfrowego społeczeństwa przyszłości.

Grono mówców obejmuje ministrów i przedstawicieli władz krajów z różnych kontynentów, założycieli, prezesów i managerów różnych szczebli przedsiębiorstw z branż finansów, internetu i nowych technologii, a także influencerów, naukowców oraz przedstawicieli uczelni i stowarzyszeń.

Wydarzenie w całości sieciowe i takim było w zamierzeniu – jako iż biorą w nim udział mówcy z bardzo odległych od siebie stron świata, byłby to logiczny wybór nawet bez czynnika epidemiologicznego.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.