Digital Money & Blockchain Forum 2022 | CrypS.

Digital Money & Blockchain Forum 2022

Online
Digital Money & Blockchain Forum 2022 Eventy
Nazwa:
Digital Money & Blockchain Forum 2022
Data:
21 czerwca 2022 - 22 czerwca 2022
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
FREE
Tryb wydarzenia:
Online

Digital Money & Blockchain Forum 2022 -konferencja dla fachowców w gronie fachowców
13 lat temu świat finansów i technologii wkroczył w nową erę, choć wtedy mało kto zdawał sobie z tego sprawę. Za przyczyną bitcoina i blockchaina miliony posiadaczy kryptowalut oraz tysiące programistów po prostu każdego dnia zajmują się tymi tematami. Świat tradycyjnych finansów coraz poważniej dyskutuje kwestie cyfrowych walut banków centralnych (CBDC) i funkcjonowania giełd kryptowalutowych, zaś rynek sztuki sygnalizuje nowe rekordy w transakcjach z wykorzystaniem tokenów NFT.

Digital Money & Blockchain Forum 2022 będzie, podobnie jak w latach minionych, organizowane w merytorycznej współpracy z Centrum Gospodarki i Finansów Cyfrowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz z Uczelnią Łazarskiego i Kołem Naukowym Forum e-Biznesu na UMK, a także z Kancelarią DLK Legal.

W  trakcie tegorocznego Forum przedstawione zostaną  m.in. następujące prezentacje:

  • Central Bank Digital Currencies: Brief Analysis and Current Status
  • Architektura regulacyjna obrotu papierami wartościowymi i jego rozliczania na infrastrukturze DLT w rozporządzeniu DLT Pilot Regime
  • Stablecoiny a sprawa polska
  • Praktycznie o Bitcoin Lightning Network
  • DeFi 2.0 i koncepcja Protocol Owned Liquidity na przykładzie np. OlympusDAO
  • Blockchain na czas światowej wojny gospodarczej – kultura triumfalistyczna a wyzwania i potrzeby
  • Powszechna tokenizacja dzieł sztuki jako sposób ochrony własności na czas wojny i pokoju.Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.