Degen Meetup: Unleashing Blockchain, AI & Machine Learning | CrypS.

Degen Meetup: Unleashing Blockchain, AI & Machine Learning

Warszawa, Rotunda PKO
AI
Nazwa:
Degen Meetup: Unleashing Blockchain, AI & Machine Learning
Data:
26 lipca 2023 - 26 lipca 2023
Adres wydarzenia:
Warszawa, Rotunda PKO
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Darmowy wstęp
Tryb wydarzenia:
Offline

Unleashing Blockchain & Machine Learning to innowacyjne spotkanie organizowane przez Degen.House, podczas którego entuzjaści technologii, różni eksperci oraz specjaliści branżowi zbierają się, aby zbadać synergie między blockchainem, sztuczną inteligencją (AI) a uczeniem maszynowym (ML).

Agenda wydarzenia przewiduje:

  • Wystąpienia założycieli i ekspertów
  • Networking
  • Jedzenie i napoje
  • Konkurs i niespodzianka

Podczas wydarzenia obowiązuje limit osób mogących wziąć udział: maksymalnie 130 uczestników. Nie ma co czekaj, zarejestruj się już dziś!

Wydarzenie odbywa się w warszawskiej Rotundzie PKO w dniu 26 lipca 2023 roku. Event startuje o godzinie 17:00.

Całe spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.