DeFi Conf 2022 | CrypS.

DeFi Conf 2022

Belfast
DeFi Conf 2022 Eventy
Nazwa:
DeFi Conf 2022
Data:
6 października 2022 - 6 października 2022
Adres wydarzenia:
Belfast
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
349 GBP - 649 GBP
Tryb wydarzenia:
Offline

DeFi Conf 2022 to międzynarodowa konferencja dla tych, którzy kształtują przyszłość blockchain, walut cyfrowych i zasobów cyfrowych.

Dlaczego warto?

  • Kultowe miejsce
    Konferencja odbywa się w kultowym i zabytkowym hotelu Titanic w Belfaście.
  • Ponad 30 światowej klasy mówców
    Posłuchaj wypowiedzi jednych z najjaśniejszych umysłów Wielkiej Brytanii i Irlandii w zakresie zdecentralizowanych finansów, kryptowalut i blockchain.
  • Ponad 20 prelekcji, paneli i warsztatów
    Prezentacja doskonałej mieszanki prelekcji, paneli i warsztatów z treściami dla wszystkich zainteresowanych De-Fi, od inwestorów prywatnych po instytucjonalnych.Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.