Decentralized 2019 | CrypS.

Decentralized 2019

Ateny, Grecja
Eventy
Nazwa:
Decentralized 2019
Data:
30 października 2019 - 1 listopada 2019
Adres wydarzenia:
Ateny, Grecja
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
249 EUR – 499 EUR
Tryb wydarzenia:
Online

Jedna z najważniejszych i największych konferencji dotyczących technologii blockchain i kryptowalut w Europie. Decentralized 2019 zgromadzi wiodących światowych biznesmenów i ekspertów akademickich w celu omówienia aktualnych trendów i postawienia prognozy na przyszłość. W programie liczne prelekcje i warsztaty. Wydarzenie współorganizowane przez uniwersytet w Nikozji.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.