CryptoVerse Expo Warszawa 2022 | CrypS.

CryptoVerse Expo Warszawa 2022

Warszawa
CryptoVerse Expo Warszawa 2022 Eventy
Nazwa:
CryptoVerse Expo Warszawa 2022
Data:
9 września 2022 - 9 września 2022
Adres wydarzenia:
Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0 PLN - 799 PLN
Tryb wydarzenia:
Offline

Już 9 września 2022 roku w warszawskiej Kinotece Pałacu Kultury i Nauki (PKiN) odbędzie się druga edycja konferencji CryptoVerse Expo. Wydarzenie to zgromadzi ekspertów, entuzjastów i influencerów oraz przedstawicieli projektów powiązanych ze światem blockchain.

W trakcie całodniowego wydarzenia uczestnicy wezmą udział w prelekcjach i debatach oraz spotkają się z ekspertami branży cyfrowych aktywów. Głównym sponsorem drugiej edycji CryptoVerse Expo została platforma lifestylowa i gamingowa MT TOWER.

Dołącz do największej w Polsce Konferencji i Targów poświęconych branży Blockchain.
CryptoVerse Expo to ogromna dawka wiedzy o Crypto, WEB 3.0, NFT i Metaverse. Skorzystaj z szansy poznania najbardziej wpływowych osób i najważniejszych projektów z branży blockchain.

Czego można się spodziewać na CryptoVerse Expo?

  • Najlepsze doświadczenie – Już dziś możesz wejść w technologię jutra. Dołącz do CryptoVerse Expo, gdzie znajdziesz genialne treści i najlepszych prelegentów, co pozwoli Ci wyprzedzić gospodarkę cyfrową.
  • Dostęp do startupów i inwestorów – CryptoVerse Expo daje możliwość poznania wiodących projektów blockchain. Z drugiej strony startupy zyskują możliwość zaprezentowania swojej koncepcji potencjalnym inwestorom.
  • Najlepsza sieć blockchain – Niepowtarzalna okazja do poznania liderów i właścicieli największych projektów blockchainowych, a także innych uczestników takich jak Ty – geeków blockchain.

Prelegenci:

  • Łukasz Szymański / FOUNDER & CEO TOKENOMIA.PRO
  • Marcin Szydłowski / TWÓRCA KANAŁU MIKE SATOSHI
  • Piotr Liroy-Marzec / CCO BY HUBBURGER.COM, CEO LIROYAL.PL S.A.
  • Jolanta Mensfeld / CEO SILVER STAR INWESTYCJE KOBIECYM OKIEM
  • Paweł Łaskarzewski / SERIAL ENTREPRENEUR CO-FOUNDER @ SYNAPSE NETWORK
    … i wielu innych

CryptoVerse Expo to konferencja, targi i after party, podczas których każdy uczestnik będzie miał okazję spotkać się z najważniejszymi przedstawicielami zarówno polskiej, jak i zagranicznej branży blockchain. To także okazja do nawiązania kontaktów i zdobycia bezcennej wiedzy od ekspertów, deweloperów projektów i pasjonatów branży.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.