CRYPTOSPHERE 2024 Wrocław | CrypS.

CRYPTOSPHERE 2024 Wrocław

Wrocław
kryptowaluty konferencja Wrocław AI
Nazwa:
CRYPTOSPHERE 2024 Wrocław
Data:
26 kwietnia 2024 - 26 kwietnia 2024
Adres wydarzenia:
Wrocław
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Jeszcze nieujawniona
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

CRYPTOSPHERE to miejsce, które gromadzi praktyków, ekspertów, pasjonatów i innowatorów z sektora blockchain, czyli technologii przyszłości.

Już 26 kwietnia 2024 Wrocław stanie się epicentrum dyskusji dotyczących najnowszych trendów w świecie blockchain, sztucznej inteligencji, kryptowalut oraz wykorzystania tych technologii przez instytucje!

To miejsce stworzone po to, aby umożliwić wymianę wiedzy, pomysłów oraz budowanie przyszłości opartej na nowoczesnych rozwiązaniach.

CRYPTOSPHERE to nie tylko konferencja!

To możliwość:

  • zdobycia informacji rynkowych z pierwszej ręki,
  • obserwacji i poznawania przyszłościowych technologii,
  • nawiązania relacji w środowisku, w którym inwestujesz kapitał,
  • zrozumienia jakie możliwości daje instytucjom branża blockchain,
  • znalezienia rozwiązań technologicznych do Twojej firmy,
  • poznania zespołów projektów kryptowalutowych.

https://twitter.com/CryptoSpherePL/status/1747279978754969801
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.