CryptoCompare Digital Asset Summit | CrypS.

CryptoCompare Digital Asset Summit

Londyn
CryptoCompare Digital Asset Summit Eventy
Nazwa:
CryptoCompare Digital Asset Summit
Data:
30 marca 2022 - 30 marca 2022
Adres wydarzenia:
Londyn
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
£606.00 - £1,212.00
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

CryptoCompare Digital Asset Summit gromadzi ekspertów instytucjonalnych, detalicznych i regulacyjnych, wypełniając lukę między aktywami cyfrowymi a tradycyjnymi rynkami finansowymi. Wydarzenie wita zróżnicowany tłum pochodzący z różnych branż, takich jak blockchain, kryptowaluty, platformy handlowe, rozwiązania AML / KYC, finanse, regulacje, rozwiązania w zakresie danych, inwestycje i inne. 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.