CryptoCompare: co wyróżnia giełdę najwyższej kategorii? | CrypS.

CryptoCompare: co wyróżnia giełdę najwyższej kategorii?

Online
cryptocompare logo big Eventy
Nazwa:
CryptoCompare: co wyróżnia giełdę najwyższej kategorii?
Data:
16 lutego 2021 - 16 lutego 2021
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Free
Tryb wydarzenia:
Online

Firma CryptoCompare zaprasza na internetowe wydarzenie poświęcone giełdom kryptowalut. Podczas jego trwania dojdzie do dyskusji pomiędzy przedstawicielami 4 czołowych platform wymiany cyfrowych aktywów. Zaprezentowane zostanie także nowe zestawienie giełd najwyższej kategorii CryptoCompare. 

Wydarzenie online, które odbędzie się we wtorek 16 lutego o godzinie 18:00 czasu polskiego, rzuci światło na czynniki, które wyróżniają najlepsze giełdy kryptowalut na świecie. Przedstawione zostanie także nowe zestawienie najbardziej zaufanych platform na 2021 rok, według kryteriów testu Exchange Benchmark, autorstwa CryptoCompare. 

Główną częścią webinaru będzie panel dyskusyjny, w którym wezmą udział przedstawiciele 4 czołowych giełd kryptowalut:

  • Bitstamp – Chris Aruliah,
  • Coinbase – Vishal Gupta,
  • Gemini – Dave Abner,
  • Kraken – Dan Held.

Zaproszeni goście spróbują znaleźć odpowiedź na tytułowe pytanie: „What Makes a Top-Tier Exchange?”. Moderatorem debaty będzie Larry Cermak – Director of Research z portalu The Block.

Zapisy na webinar są dostępne za darmo:

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU CRYPTOCOMPARE
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.