Crypto Fest 2021 | CrypS.

Crypto Fest 2021

Online
Crypto Fest 2021 Eventy
Nazwa:
Crypto Fest 2021
Data:
29 października 2021 - 29 października 2021
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Online

Popularny Crypto Fest Bitcoin Events powraca z trzecią edycją w dniu 29 października 2021 r. i po raz kolejny odbędzie się online z kontrowersyjnymi prelegentami i dyskusjami. Wydarzenie będzie uroczystym zgromadzeniem ponad 2500 uczestników, łączącym przedsiębiorców, handlowców, inwestorów, deweloperów, entuzjastów branży z dniem pełnym wrażeń z ekscytującymi przemówieniami, warsztatami i prezentacjami, kontrowersyjnymi tematami, wystawami produktów, konkursami i rozrywką. Afterparty odbędzie się po głównym wydarzeniu z DJ-em zapewniającym rozrywkę na żywo.

Tematy poruszone na wydarzeniu:

  • Jak kryptowaluty, tokeny niewymienne (NFT), zdecentralizowane finanse (DeFi) i stablecoiny wpływają na różne branże: poznaj rzeczywiste studia przypadków od organizacji, które zbudowały powiązane usługi, produkty i platformy.
  • Opracowywanie strategii udanego wdrożenia kryptowalut i blockchainu.
  • Konsumenckie wymagania przyszłości.
  • W jaki sposób kryptowaluty mogą posiąść większy udział w ekosystemie finansowymDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.