Crypto Expo 2022 Tajlandia | CrypS.

Crypto Expo 2022 Tajlandia

Bangkok International Trade & Exhibition Centre
Crypto Expo 2022 Tajlandia Eventy
Nazwa:
Crypto Expo 2022 Tajlandia
Data:
12 maja 2022 - 15 maja 2022
Adres wydarzenia:
Bangkok International Trade & Exhibition Centre
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
FREE
Tryb wydarzenia:
Offline

Crypto Expo jest organizowane po raz pierwszy w Tajlandii, gdzie uczestnicy dowiedzą się więcej na temat technologii Blockchain.

Podczas imprezy będzie można spotkać się z wiodącymi dostawcami projektów Blockchain od upstream do downstream, wiodącymi dyrektorami, założycielami, ekspertami, C-levels z całego świata, takimi jak Exchange, Mining, Utility Token, Security Consultant, NFT, GameFi.

Dodatkowo działania związane z Konferencją, Seminarium – Warsztatami na temat Blockchain, NFT, Tokenów od Partnerów / Influencerów / Blogerów / Twórców w Przestrzeni Kryptowalutowej – GameFi – NFT.

Poznaj aktywa cyfrowe od podstaw. Będziesz w stanie wymieniać, posiadać różne aktywa cyfrowe oraz nauczysz się bezpiecznie je przechowywać.

W wydarzeniu dostępne będzie 6 stref:

  • strefa tokena
  • strefa wymiany
  • strefa konferencyjna
  • strefa Metaverse i Gamefi
  • strefa NFT i twórców
  • strefa inwestoraDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.