Crypto Community Conference! 17 lutego, Warszawa | CrypS.

Crypto Community Conference! 17 lutego, Warszawa

Centrum Konferencyjne POLIN - Mordechaja Anielewicza 6, 00-157 Warszawa
Blockchain
Nazwa:
Crypto Community Conference! 17 lutego, Warszawa
Data:
17 lutego 2024 - 17 lutego 2024
Adres wydarzenia:
Centrum Konferencyjne POLIN - Mordechaja Anielewicza 6, 00-157 Warszawa
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
SOLD OUT (obserwujcie social media wydarzenia czy przypadkiem nie pojawi się kolejna pula biletów)
Tryb wydarzenia:
Offline

Już 17 lutego w warszawskim Centrum Konferencyjnym POLIN będzie miało miejsce niesamowite wydarzenie. Członkowie polskiej społeczności kryptowalut, na czele z zespołem słynnej KryptoEkipy, organizują pierwszą edycję konferencji Crypto Community Conference!

Jak czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia, będzie to całodniowy event, który rozpoczyna się już od 10:00 rano i będzie trwał do samego wieczora. Czego? możemy się spodziewać na miejscu? Wielu ciekawych wystąpień i debat, 30 prelegentów, śmietanka polskiej branży kryptowalut/Web3, młode projekty, networking, tak więc naprawdę warto tam być!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.