Cosmoverse 2022 | CrypS.

Cosmoverse 2022

Kolumbia
Cosmoverse 2022 Eventy
Nazwa:
Cosmoverse 2022
Data:
26 września 2022 - 28 września 2022
Adres wydarzenia:
Kolumbia
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
99$
Tryb wydarzenia:
Offline

Cosmoverse’22 odbędzie się w Medellin w Kolumbii  2022 roku. Tym razem celem jest zwiększenie świadomości na temat ekosystemu Cosmos wśród południowoamerykańskiej społeczności kryptograficznej i omówienie ostatnich postępów w zakresie bezpieczeństwa międzyłańcuchowego, IBC i nie tylko.

Ekosystem, na którym koncentruje się konferencja Cosmoverse (Kosmos), od zeszłego roku rozwinął ogromny efekt sieciowy. Na przykład dobrze znany protokół pochodny DYDX ogłosił , że stanie się własnym blockchainem opartym na Cosmos!

Prelegenci: 

  • Sunny Aggarwal / Współzałożyciel Osmosis Labs
  • Ethan Buchman / Współzałożyciel Kosmosu
  • Jelena / Marketing i rozwój ekosystemów w systemach nieformalnych
  • Eric Chen / Współzałożyciel i dyrektor generalny Injective Labs
    …. i więcejDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.