Convergence: Globalny kongres Blockchain 2019 | CrypS.

Convergence: Globalny kongres Blockchain 2019

Malaga, Hiszpania
Eventy
Nazwa:
Convergence: Globalny kongres Blockchain 2019
Data:
11 listopada 2019 - 13 listopada 2019
Adres wydarzenia:
Malaga, Hiszpania
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Online

Convergence to pierwsza prawdziwie globalna konferencja blockchain poświęcona regulacjom. Ma skupić światową społeczność blockchain w celu intensywnego dialogu z organami nadzorczymi, decydentami, podmiotami wpływającymi na przemysł i działaczami społecznymi.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.