Consensus - CoinDesk | CrypS.

Consensus – CoinDesk

Online
Wydarzenie wirtualne o kryptowalutach - consensus od coindesk Eventy
Nazwa:
Consensus – CoinDesk
Data:
24 maja 2021 - 27 maja 2021
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
149 USD
Tryb wydarzenia:
Online

Consensus od CoinDesk przyciąga profesjonalistów z branży kryptograficznej z całego świata. Wydarzenie odbędzie się wirtualnie i poruszy temat ewolucji kryptowalut i technologii blockchain. Te 4 dniowe wydarzenie przyciągnie 10,000 uczestników w różnych panelach edukacyjnych, warsztatach, prezentacjach, czatach, doświadczeniach na żywo i nie tylko. Z osób, które mogą zainteresować naszych czytelników będą: Michael Saylor, Gary Vaynerchuk, Cynthia Lummis oraz Ray Dalio.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.