Consensus 2024 | CrypS.

Consensus 2024

Austin, Teksas, USA
Eventy
Nazwa:
Consensus 2024
Data:
29 maja 2024 - 31 maja 2024
Adres wydarzenia:
Austin, Teksas, USA
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
899-9000 USD
Tryb wydarzenia:
Offline

Consensus to największa, najdłużej działająca i najbardziej wpływowa konferencja na świecie, które skupia w jednym miejscu wszystkie segmenty społeczności kryptowalut, blockchain oraz Web3.

Czego możemy oczekiwać po tym wydarzeniu? Jak zapewniają organizatorzy, od trudnych rozmów z mówcami-wizjonerami po praktyczne warsztaty mające na celu rozwiązywanie wyzwań branżowych – deweloperzy, inwestorzy, założyciele, brandy, decydenci i nie tylko. Założenie twórców eventu jest takie, że jego uczestnicy wrócą do domu z nowymi narzędziami i niezbędnymi spostrzeżeniami do dalszego tworzenia fundamentów bardziej zdecentralizowanej przyszłości.

Nie bez powodu konferencja nosi w tytule „Consensus”. To wydarzenie jest głównym forum, na którym przedstawiciele branży spotykają się, aby omówić najważniejsze kwestie danego dnia, podkreślić największe sukcesy i omówić najważniejsze rozmowy.

Kto pojawi się w tym roku?

Wśród wielu znakomitych prelegentów można wymienić chociażby takie nazwiska, jak:

  • Chris Dixon – współzałożyciel – a16z crypto
  • Hester M. Peirce – komisarz amerykańskiej SEC
  • Tim Draper. Founder – Draper Associates
  • Brad Garlinghouse – CEO Ripple
  • Sergey Nazarov – współzałożyciel Chainlin
  • Cathie Wood – CEO ARK InvestDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.