CONF3RENCE 2024 | CrypS.

CONF3RENCE 2024

Signal Iduna Park, Dortmund, Niemcy
Blockchain
Nazwa:
CONF3RENCE 2024
Data:
15 maja 2024 - 16 maja 2024
Adres wydarzenia:
Signal Iduna Park, Dortmund, Niemcy
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
89 EU - 399 EU
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

CONF3RENCE jest najważniejszym europejskim wydarzeniem dedykowanym decydentom oraz kadrze kierowniczej ze wszystkich branż technologicznych. Z bliskich nam sektorów regularnie goszczą tam najzdolniejsze umysły i najbardziej przyszłościowo myślące firmy zajmujące się kryptowalutami, technologią blockchain, Web3, NFT, Metaverse oraz sztuczną inteligencją.

W trakcie tego wydarzenia uczestnicy podzielą się i odkryją ekscytujące możliwości, jakie można zastosować w trakcie próby łatania luki pomiędzy tradycyjną gospodarką a Web3. Wydarzenie to łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów, aby zapewnić znaczące możliwości zastosowania i wspierać rozwój technologii blockchain, kładąc podwaliny pod bardziej zdecentralizowaną przyszłość.

Wydarzenie odbędzie się w niemieckim Dortmundzie, na kultowym stadionie piłkarskim o nazwie Signal Iduna Park.

Wśród prelegentów znajdą się Stefan Ebener z Google, Madison Edgar z Activision Blizzard, Christian Rau z Mastercard, Timo Kistner z Nvidii, Thomas Barkias z Europejskiego Banku Centralnego i nie wiele jeszcze nieogłoszonych kluczowych postaci.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.