COMMUNITY NFT & METAVERSE CONVENTION | CrypS.

COMMUNITY NFT & METAVERSE CONVENTION

Los Angeles
COMMUNITY NFT & METAVERSE CONVENTION Eventy
Nazwa:
COMMUNITY NFT & METAVERSE CONVENTION
Data:
26 sierpnia 2022 - 28 sierpnia 2022
Adres wydarzenia:
Los Angeles
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0 - 2.500$
Tryb wydarzenia:
Offline

COMMUNITY NFT & METAVERSE CONVENTION to konferencja NFT i Metaverse pełna edukacji, mistrzów Web3 i doświadczeń w prawdziwym życiu.

Konferencja ta ma na celu zgromadzenie osób o podobnych poglądach w celu omówienia przeszłej i obecnej technologii związanej z tokenami niezamiennymi (NFT), Metaverse, blockchain i kryptowalutami, co jest kluczowe, aby tworzyć przyszłość.

Wydarzenie zaprezentuje do 40 wystawców, interaktywne gry, szereg mówców na scenie centralnej i satelitarnej, dyskusje panelowe, czaty przy kominku, dyskusje przy okrągłym stole i spotkania przy stołach mówców.

 

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.