Collision from Home | CrypS.

Collision from Home

Konferencja zdalna
collision from home Eventy
Nazwa:
Collision from Home
Data:
23 czerwca 2020 - 25 czerwca 2020
Adres wydarzenia:
Konferencja zdalna
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
98 dolarów z VAT (przy pakietach kilku biletów zniżki).
Tryb wydarzenia:
Online

Duża konferencja biznesowa i technologiczna, przyciągająca wedle danych oficjalnych dziesiątki tysięcy uczestników.

Chwali się tłumnym udziałem liczonych w setkach prezesów, dyrektorów, liderów, założycieli, inwestorów, menedżerów, wynalazców…  słowem – znanych, bogatych i decyzyjnych twarzy. Prócz indywidualnych person, w konferencji (jako wystawcy i paneliści) biorą również udział całe firmy, także z gatunku tych większych.

Program podzielony jest na 21 obszarów tematycznych. Nie wdają się w dostępne na stronie wydarzenia wyliczenie, obejmują one zagadnienia takie jak internet rzeczy, zastosowanie układów robotycznych, fintech, content marketing, innowacje inwestycyjne, grafika czy biznes zdrowotny  przyszłości.

Organizatorem jest firma Web Summit, która obsługuje wydarzenie z użyciem software’u, które sama tworzy na rynek.

Tegoroczna edycja odbędzie się w systemie komunikacji zdalnej. W związku z tym wcześniejsi nabywcy biletów na odwołaną wersję stacjonarną mają możliwość refundacji ceny biletu w przypadku nieuczestniczenia w edycji internetowej.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.