Coingecko - The NFT Conference of the Year | CrypS.

Coingecko – The NFT Conference of the Year

Online
Coingecko - The NFT Conference of the Year Eventy
Nazwa:
Coingecko – The NFT Conference of the Year
Data:
17 listopada 2021 - 19 listopada 2021
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
49 USD - 99 USD
Tryb wydarzenia:
Online

NFTs Gone Wild od Coingecko łączy największe umysły i przedstawicieli przestrzeni NFT, aby oświecić entuzjastów teraźniejszości i przyszłości wszystkich rzeczy, których nie da się zamienić. Trzydniowa wirtualna konferencja obejmie tematy począwszy od sztuki, muzyki, przedmiotów kolekcjonerskich, po gry, sport, monetyzację i wiele innych.

W wydarzeniu będą uczestniczyć między innymi Akon, Mike Shinoda (Linkin Park), Alexandre Reyfus (twórca Chiliz), Witek Radomski (współtwórca Enjin), Avery Akkineni (z VaynerNFT), czy współtwórcy Audius i Illuvium. Ilość znanych osób z branży kryptograficznej jest oszałamiająca, dlatego warto posłuchać co mają do powiedzenia tak wielkie umysły
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.