BUIDL ASIA 2022 | CrypS.

BUIDL ASIA 2022

Seoul
BUIDL ASIA 2022 Eventy
Nazwa:
BUIDL ASIA 2022
Data:
4 sierpnia 2022 - 5 sierpnia 2022
Adres wydarzenia:
Seoul
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
77 000 wonów ~ 129 000 won
Tryb wydarzenia:
Offline

BUIDL Asia 2022 to najlepsza okazja do interakcji między programistami, społecznościami i firmami na całym świecie, której wspólnym celem jest wspólne budowanie społeczności kryptograficznej w zdrowy sposób. 

To wydarzenie dostarczy Ci najnowszych spostrzeżeń i osiągnięć najbardziej innowacyjnych i utalentowanych umysłów. Jako konferencja skoncentrowana na technologii, BUIDL Asia 2022 skupi się w 100% na konstruktorach i technologii, a 0% na szumie i spekulacjach. 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.