Budujemy przyszłość z Eduweb3. Kolejna edycja cyklicznego wydarzenia, tym razem w Rzeszowie | CrypS.

Budujemy przyszłość z Eduweb3. Kolejna edycja cyklicznego wydarzenia, tym razem w Rzeszowie

Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej,
EduWeb3 #5 Rzeszów Blockchain
Nazwa:
Budujemy przyszłość z Eduweb3. Kolejna edycja cyklicznego wydarzenia, tym razem w Rzeszowie
Data:
29 czerwca 2023 - 29 czerwca 2023
Adres wydarzenia:
Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej,
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Offline

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na inspirujące spotkanie z eduweb3 w murach Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, które odbędzie się 29 czerwca, w czwartek, w godzinach od 18:00 do 21:00, w sali S3.

Wstęp jest bezpłatny! Będzie to świetna okazja do wysłuchania wystąpień naszych 3 ekspertów, którzy poruszą tematy związane z blockchainem i kryptowalutami. Po prelekcjach przewidziano czas na angażującą debatę oraz networking i swobodną wymianę myśli z innymi uczestnikami oraz gośćmi wydarzenia.

Niezależnie od tego, czy dopiero wchodzisz w świat krypto i web3, czy może jest to już Twoja codzienność – potrzebujemy Cię u! Wspólnie chcemy budować lokalną społeczność, wymieniać się pomysłami, doświadczeniem i wiedzą. Nie może Cię tam zabraknąć

HARMONOGRAM WYDARZENIA:
18:00 – 18:15 – Rozpoczęcie wydarzenia
18:15 – 18:40 – Jarosław Kruć – Blockchain gaming: wczoraj, dziś i jutro.
18:40 – 19:05 – Paweł Nowak – ZK proofs: jak zrobić dowód, że masz rację, nie mówiąc niczego ciekawego?
19:05 – 19:15 – Przerwa
19:15 – 19:40 – TBA
20:00 – 20:30 – Debata – TBA
20:30 – Networking
21:00 – Zakończenie

Wszystkie informacje na bieżąco będę aktualizowane na wydarzeniu pod tym linkiem.

Rejestracja na event:
https://www.meetup.com/pl-PL/meetup-group-ajzdtcax/events/294302854/?isFirstPublish=true

Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje bezpłatna rejestracja, a o miejscach decyduje kolejność zapisu. Nie czekaj, zarejestruj się już dziś i dołącz do nas, aby poznać najnowsze trendy i dowiedzieć się więcej na temat fascynujących technologii web3 i blockchain!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.