Blockchance Europe 2021 | CrypS.

Blockchance Europe 2021

Niemcy
Blockchance Europe 2021 Eventy
Nazwa:
Blockchance Europe 2021
Data:
8 grudnia 2021 - 10 grudnia 2021
Adres wydarzenia:
Niemcy
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
300€ - 1200€
Tryb wydarzenia:
Offline

Międzynarodowe wydarzenie “Blockchance Europe 2021” to wiodąca w Niemczech, a także jedna z największych w Europie konferencja i targi B2B dotyczące technologii blockchain. Odbędzie się ona już po raz trzeci w budynku ratusza w Hamburgu. Oczekuje się około 1500 uczestników, 200 inwestorów, 120 międzynarodowych prelegentów i 50 wystawców.

W wydarzeniu wystąpią prelegenci z ONZ, Komisji Europejskiej, niemieckiego rządu federalnego oraz eksperci z Bitkom, Bafin Bitmain, BMW, Börse Stuttgart, Club of Rome, ConsenSys, Deutsche Bahn, ECB, HHLA, HPA, IBM, IOTA, Mercedes, Tesla i Volkswagen. Na wydarzeniu usłyszymy między innymi: CEO MicroStrategy, Michaela J. Saylor, Autora ERC20 i ERC725, Fabiana Vogelstellera oraz senatora ds. gospodarki i innowacji w Niemczech, Michaela Westhagemanna.

Kluczowe tematy, które zostaną poruszone na Blockchance Europe 2021 to: przypadki użycia technologii blockchain, zasoby cyfrowe, zrównoważony rozwój, zarządzanie, bezpieczeństwo danych, ekonomia tokenów, bankowość cyfrowa, inteligentne systemy transportowe, robotyka, sztuczna inteligencja i IoT.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.