BlockchainUA | CrypS.

BlockchainUA

Kijów
blockchain UA Kijów
Nazwa:
BlockchainUA
Data:
18 września 2020 - 18 września 2020
Adres wydarzenia:
Kijów
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
(obecnie) 39 USD/999 UAH – pakiet podstawowy, 200 USD/5000 UAH – pakiet VIP
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Ósma z cyklu międzynarodowa konferencja, odbywająca się w Kijowie. Pierwotnie zaplanowana na marzec, z uwagi na zarazę została przesunięta na bieżący wrzesień.

Tematyka, jak nazwa w oczywisty sposób sugeruje, skoncentrowana jest na zagadnieniach zastosowania technologii blockchainu we wszelkich możliwych (i dotąd niemożliwych także) dziedzinach życia.

BlockchainUA skupia, wedle danych oficjalnych, 60 mówców oraz około tysiąca uczestników z Ukrainy i ponad 20 innych krajów świata.

Wydarzenie – jakkolwiek, mimo niesprzyjających w związku z z powyższym warunków, odbędzie się w formule stacjonarnej – będzie także transmitowane na żywo w internecie.

Transmisja sieciowa została podzielona na trzy główne sceny – „produktową”, „techniczną” oraz „prawną i inwestycyjną”.

Podkreślany jest charakter imprezy jako wydarzenia non-profit, skoncentrowanego na celach edukacyjnych, popularyzacji technologii wymiany innowacyjnej myśli.

Organizatorzy zaznaczają w związku z tym, że na konferencji nie ma sponsorowanych wystąpień, nie jest ona także zaangażowana w promowanie konkretnych inicjatyw (zwł. ICO).

Ten właśnie charakter jest także przyczyną, dla której ceny biletów świadomie utrzymywane są na dostępnym, zachęcającym do udziału poziomie.

Dodaj komentarz