Blockchain World Forum China 2020 | CrypS.

Blockchain World Forum China 2020

Chiny, Shenzhen
Blockchain World Forum 2020 China Shenzhen BWF China 2020 Eventy
Nazwa:
Blockchain World Forum China 2020
Data:
10 grudnia 2020 - 11 grudnia 2020
Adres wydarzenia:
Chiny, Shenzhen
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
390$ - 590$
Tryb wydarzenia:
Offline

Blockchain World Forum zbada możliwości i wyzwania związane z technologią blockchain. Wydarzenie jest inicjatywą stworzenia interaktywnej platformy dla czołowych firm technologicznych, przedsiębiorców, regulatorów, inwestorów, naukowców i instytucji finansowych w powstającej branży blockchain. Na wydarzeniu znajdą się przemówienia najwyższego szczebla oraz interaktywne dyskusje panelowe. Całe wydarzenie skupia się na nauczaniu i budowaniu partnerstw w powstającej przestrzeni blockchain. Blockchain World Forum będzie badać branże, które w największym stopniu zostaną zakłócone przez nową technologię.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.