Blockchain Week Rome 2021 | CrypS.

Blockchain Week Rome 2021

Rzym
Blockchain Week 2020 w Rzymie Eventy
Nazwa:
Blockchain Week Rome 2021
Data:
9 marca 2021 - 13 marca 2021
Adres wydarzenia:
Rzym
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
119€ - 259€
Tryb wydarzenia:
Offline

Największa włoska impreza poświęcona blockchainowi i kryptowalutom powraca z drugą edycją w 2021 roku. Na Blockchain Week Rome masz możliwość nauki od specjalistów z branży, spotkań z firmami i nabywania nowych kontaktów. W ciągu 5 dni na wydarzeniu przewinie się setki ekspertów, duże firmy, ale również startupy i entuzjaści branży. Jest to z pewnością idealne miejsce na złapanie kontaktu z lokalnymi włoskimi firmami. Na studentów oraz osoby płacące za bilet w krypto czekają zniżki.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.