Blockchain Week Rome 2021 v2 | CrypS.

Blockchain Week Rome 2021 v2

Rzym + Online
Blockchain Week 2020 w Rzymie Eventy
Nazwa:
Blockchain Week Rome 2021 v2
Data:
16 lipca 2021 - 20 lipca 2021
Adres wydarzenia:
Rzym + Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
107-339€
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

W ciągu pięciu dni Rzym będzie gościł setki ekspertów, liderów z branży, profesjonalistów, duże firmy, startupy i entuzjastów kryptografii na wydarzeniu Blockchain Week Rome 2021. Jest to prawdopodobnie największa włoska impreza poświęcona technologii blockchain i kryptowalutom.

Wybierz plan, który najbardziej Ci odpowiada! Pierwsze trzy dni Blockchain Week Rome, od 16 listopada do 18 listopada, będą poświęcone 21-godzinnemu kursowi „Blockchain Intensive”. W ciągu ostatnich dwóch dni, od 19 do 20 listopada, odbędzie się seria konferencji, paneli dyskusyjnych, szkoleń, spotkań i możliwość nawiązywania kontaktów.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.