Blockchain w biznesie - nowe możliwości | CrypS.

Blockchain w biznesie – nowe możliwości

Poznań
Blockchain w biznesie - nowe możliwości Eventy
Nazwa:
Blockchain w biznesie – nowe możliwości
Data:
13 września 2022 - 13 września 2022
Adres wydarzenia:
Poznań
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
290 PLN - 340 PLN
Tryb wydarzenia:
Offline

Blockchain w biznesie – poznaj jeden z największych trendów przyszłości.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w tym mieście i jednocześnie pierwsze w Polsce w całości poświęcone przedsiębiorcom i praktycznym aspektom wykorzystania technologii blockchain w biznesie.

Rynek technologii blockchain zwiększa się z roku na rok. Szacowana stopa wzrostu to ponad 68% rocznie. Na rynku dominują coraz to nowe trendy, których blockchain jest fundamentem. Od projektów wykorzystujących technologię do optymalizacji procesów w przedsiębiorstwach, po obszar zdecentralizowanych finansów (DeFi), cyfrowej tożsamości, tokenizacji aktywów, śledzenia pochodzenia produktów i innych tematów związanych z tzw. web3. Innym słowem, blockchain to innowacja, której nie można pominąć, i której znaczenie i wartość będą rosnąć.

Wydarzenie dedykowane jest:

 • Właścicielom firm i prezesom
 • Menedżerom rozwoju biznesu
 • Kierownikom wyższego szczebla
 • Założycielom/Współzałożycielom startupów

Celem wydarzenia jest zrzeszenie przedsiębiorstw, startupów oraz innych podmiotów biznesowych niezależnie od sektora, wokół tematów związanych z technologią blockchain, a w szczególności:

 • Edukacja w obszarze technologii blockchain dla przedsiębiorstw, omówienie kluczowych trendów i potencjału biznesowego
 •  Pokazanie możliwości jakie niesie ze sobą innowacja, w której centrum jest blockchain
 • Prezentacja wybranych projektów przez podmioty realizujące projekty oparte o technologię blockchain i omówienie ich praktycznych aspektów
 •  Edukacja przedsiębiorstw w obszarze infrastruktury blockchain dostępnej na rynku i konsekwencji z tym związanych
 • Prezentacja możliwości technologicznych wybranych firm IT w obszarze blockchain
 • Stworzenie możliwości networkingu i zawiązania kluczowych partnerstw, które dadzą możliwości inwestycji, wspólnych projektów i zacieśniania relacji biznesowych
 • Dodatkowo – promocja miasta Poznań jako miejsca przyjaznego innowacji blockchain

Na event zostali zaproszeni najlepsi eksperci, byście mogli od nich zdobyć cenną wiedzę i rozwijać swój biznes!

Organizatorowi zależy na na szerokiej perspektywie, dlatego prelekcje wygłaszać będą osoby z różnych branż: finansowej, żywieniowej, logistycznej, ubezpieczeniowej, a także dostawcy rozwiązań infrastrukturalnych oraz przedstawiciele prawa.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.