Blockchain & Sustainable Economic Growth | CrypS.

Blockchain & Sustainable Economic Growth

Waszyngton
Blockchain & Sustainable Economic Growth Eventy
Nazwa:
Blockchain & Sustainable Economic Growth
Data:
25 maja 2022 - 27 maja 2022
Adres wydarzenia:
Waszyngton
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
$99 - $1 399
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

GBA łączy ludzi i organizacje z rozwiązaniami opartymi na technologii blockchain w przypadku problemów, z którymi zwykle borykają się podmioty rządowe.

Liderzy rządowi z poziomów międzynarodowych, krajowych, stanowych i lokalnych będą występować jako prelegenci na wydarzeniu. Tematem przewodnim będzie synergia między rządami, blockchainem i zrównoważonym wzrostem gospodarczym.

Blockchain & Sustainable Economic Growth:

  • Dowiedz się więcej o najnowszych technologiach blockchain od najlepszych umysłów w świecie blockchain.
  • Połącz się z lokalnymi i międzynarodowymi rządowymi liderami blockchain.
  • Nawiąż kontakt z firmami i inwestorami zainteresowanymi tą technologią.Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.