Blockchain Strefa - Kryzys vs Kryptowaluty | CrypS.

Blockchain Strefa – Kryzys vs Kryptowaluty

Elbląg, Restauracja Dom Królów
Blockchain Strefa Eventy
Nazwa:
Blockchain Strefa – Kryzys vs Kryptowaluty
Data:
25 maja 2022 - 25 maja 2022
Adres wydarzenia:
Elbląg, Restauracja Dom Królów
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
FREE
Tryb wydarzenia:
Offline

Kolejne spotkanie z cyklu Strefa Blockchain odbędzie się już 11 maja 25 maja o godz. 17:30 w Elblągu.

Podczas spotkania odbędzie się dyskusja na temat nadchodzącego kryzysu gospodarczego oraz roli kryptowalut w tych trudnych czasach.

W panelu dyskusyjnym wystąpią:

  • Piotr Chajkowski
  • Paweł Bińkowski
  • Stanisław Wołoch
  • Michał Stryjewski

Spotkania elbląskiej Blockchain Strefy odbywają się cyklicznie raz w miesiącu i przyciągają nie tylko specjalistów z tej dziedziny, ale także totalnych nowicjuszy, którzy mogą poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Po każdym spotkaniu odbywa się runda networkingu dla chętnych, podczas której można poznać bardzo ciekawe osoby z branży i nie tylko.

Nie może Cię tam zabraknąć!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.