BLOCKCHAIN ORACLE SUMMIT Berlin | CrypS.

BLOCKCHAIN ORACLE SUMMIT Berlin

Berlin
Blockchain Oracle Summit Berlin Eventy
Nazwa:
BLOCKCHAIN ORACLE SUMMIT Berlin
Data:
7 czerwca 2022 - 9 czerwca 2022
Adres wydarzenia:
Berlin
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
€1,500
Tryb wydarzenia:
Offline

Blockchain Oracle Summit to pierwszy na świecie technologicznie agnostyczny szczyt, który w pełni koncentruje się na wyroczniach. Z listą mówców, w tym założycielami, dyrektorami technicznymi i liderami technicznymi z niektórych najbardziej ekscytujących projektów DeFi, szczyt zapowiada się na jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu blockchain. 

Dzięki aplikacjom w DeFi, dynamicznym NFT, tokenizowanym zasobom świata rzeczywistego, ubezpieczeniom parametrycznym, zdecentralizowanej tożsamości i wielu innym – wyrocznie odgrywają kluczową rolę w większości najbardziej zaawansowanych aplikacji blockchain

Z biletami ograniczonymi do zaledwie 200 uczestników, szczyt będzie miejscem dla każdego, kto chce pracować, nawiązywać kontakty lub prowadzić interesy z osobami pracującymi w czołówce technologii danych i blockchain.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.