Blockchain Life 2023 | CrypS.

Blockchain Life 2023

Dubaj
Blockchain Life 2023 Azja
Nazwa:
Blockchain Life 2023
Data:
27 lutego 2023 - 28 lutego 2023
Adres wydarzenia:
Dubaj
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
205$ - 1855$
Tryb wydarzenia:
Offline

Globalne wydarzenie kryptograficzne w centrum świata Blockchain Life 2023 stworzone z myślą o profesjonalistach z branży oraz tych, którzy stawiają pierwsze kroki odbędzie się już w 27 lutego w Dubaju.

W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele rządów, szefowie międzynarodowych firm, inwestorzy, obiecujące zespoły startupów oraz początkujący.

Uczestnicy znajdą obiecujące startupy do zainwestowania, poznają nowych partnerów biznesowych i dowiedzą się o wszystkich istotnych sposobach zarabiania pieniędzy na aktywach cyfrowych od czołowych przedstawicieli branży. 

W programie wydarzenia znajduje się również omówienie zarabiania na najnowszych trendach: Metaverse, NFT oraz DeFi.

Czego możesz się spodziewać?

  • 4000 uczestników z całego świata i spotkania z biznesmenami z topowych firm w branży
  • powierzchnia wystawiennicza ze 100 stoiskami 
  • wystąpienia światowej klasy ekspertów w sali konferencyjnej
  • największe AfterParty na luksusowym jachcie „LOTUS” ”

 
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.