Blockchain in Real Estate | CrypS.

Blockchain in Real Estate

Online
wydarzenie blockchain w nieruchomościach Eventy
Nazwa:
Blockchain in Real Estate
Data:
8 września 2021 - 9 września 2021
Adres wydarzenia:
Online
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Online

Technologia blockchain została niedawno przyjęta do użytku przez branżę nieruchomości. Technologia ta może potencjalnie przekształcić podstawowe operacje, takie jak transakcje dotyczące nieruchomości, kupno, sprzedaż, finansowanie, leasing, a także może być użytecznym narzędziem w procesie budowlanym, poprzez uproszczenie procesów łańcucha dostaw i logistyki. W wyadrzeniu “Blockchain in Real Estate” prowadzonym przez BlackArrow pojawią się specjaliści z branży nieruchomości, aby podzielić się swoim doświadczeniem i przedyskutować tematykę innowacyjnych technologii.

 Tematy konferencji:

  • Blockchain w nieruchomościach – szanse i korzyści
  • Umożliwianie wydajnego przetwarzania finansowania i płatności
  • Przejrzystość w zarządzaniu tytułami własności
  • Niezawodna łączność między sprzedawcami i kupującymi
  • Odporne na manipulacje prowadzenie ewidencji i zarządzanie umowami
  • Tokenizacja nieruchomości, doświadczenia i najlepsze praktyki
  • Nowa era transakcji majątkowych opartych na protokołach
  • ​Wyzwania związane z wykorzystaniem blockchainu w nieruchomościachDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.