Blockchain Hub Davos 2022 | CrypS.

Blockchain Hub Davos 2022

Szwajcaria
Blockchain Hub Davos 2022 Eventy
Nazwa:
Blockchain Hub Davos 2022
Data:
23 maja 2022 - 25 maja 2022
Adres wydarzenia:
Szwajcaria
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
FREE
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

CasperLabs i CV Labs prezentują Blockchain Hub Davos 2022 – przestrzeń, która skupia zdecentralizowanych myślicieli, inwestorów i korporacje.

Przez tydzień w Davos odbywa się spotkanie najbardziej wpływowych polityków, liderów biznesu oraz przedstawicieli społeczeństwa obywatelskiego, kultury i nauki. Davos powraca w 2022 roku, w tym czołowi liderzy z przestrzeni Blockchain.

Blockchain Hub Davos 2022 umożliwi osobom zbieranie się, uczenie się, nawiązywanie kontaktów, pracę nad umowami biznesowymi i demonstrowanie, w jaki sposób blockchain jest kluczowym czynnikiem napędzającym czwartą rewolucję przemysłową.

Odwiedź Blockchain Hub w Davos i miej okazję do nawiązania kontaktów i budowania znaczących połączeń i synergii z czołowymi liderami i inwestorami w przestrzeni blockchain.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.