Blockchain Futurist Conference Kanada 2022 | CrypS.

Blockchain Futurist Conference Kanada 2022

Toronto
Blockchain Futurist Conference Kanada 2022 Eventy
Nazwa:
Blockchain Futurist Conference Kanada 2022
Data:
9 sierpnia 2022 - 10 sierpnia 2022
Adres wydarzenia:
Toronto
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
499$ - 1699$
Tryb wydarzenia:
Offline

Blockchain Futurist Conference Kanada 2022 jest największym wydarzeniem poświęconym technologii blockchain w Kanadzie. Wydarzenie gromadzi czołowych ekspertów z całego świata, w tym deweloperów, inwestorów, start-upy, liderów przedsiębiorstw, instytucje finansowe, naukowców i wschodzących pionierów technologii.

Światowej klasy liderzy myśli w Blockchain, Crypto, DeFi, AI, Gaming, FinTech, Privacy i innych obszarach będą omawiać nadchodzące trendy, nowe technologie, partnerstwa, badania i prognozy w przyszłych sektorach definiujących.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.