Blockchain Finance Forum | CrypS.

Blockchain Finance Forum

Palais Wertheim, Canovagasse 1-5, 1010 Wiedeń, Austria
Eventy
Nazwa:
Blockchain Finance Forum
Data:
22 października 2019 - 22 października 2019
Adres wydarzenia:
Palais Wertheim, Canovagasse 1-5, 1010 Wiedeń, Austria
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
189 EUR – 469 EUR
Tryb wydarzenia:
Online

Jednodniowa konferencja poświęcona potencjałowi technologii blockchain w sektorze bankowym i finansowym. Odbędzie się 22 października w Wiedniu i zgromadzi ponad 300 uczestników i 20 prelegentów z zagranicy.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.