Blockchain Fest Singapore 2022 | CrypS.

Blockchain Fest Singapore 2022

Singapur
Blockchain Fest Singapore 2022 Eventy
Nazwa:
Blockchain Fest Singapore 2022
Data:
2 maja 2022 - 3 maja 2022
Adres wydarzenia:
Singapur
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0 - 760 USD
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Blockchain Fest Singapore 2022 to jedno z najbardziej interaktywnych wydarzeń hybrydowych w Azji Południowo-Wschodniej dotyczące: Blockchain, giełd, kryptowalut, zdecentralizowanych finansów (DeFi), NFT, górnictwa, gier i hazardu, płatności i inwestycji online.

Wyjątkowa przestrzeń do rozwoju osobistego i biznesowego, w której każdy uczestnik ma szansę skorzystać nie tylko z salonów networkingowych, ale także z przestrzeni wystawienniczej, sal konferencyjnych i warsztatowych, a nawet wieczornych zajęć, aby spotkać się z najlepszymi ekspertami i budować kontakty na każdym kroku.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.