Blockchain Fest 2022 | Singapore | CrypS.

Blockchain Fest 2022 | Singapore

Singapur
Blockchain Fest 2022 | Singapore Eventy
Nazwa:
Blockchain Fest 2022 | Singapore
Data:
2 grudnia 2022 - 3 grudnia 2022
Adres wydarzenia:
Singapur
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Do ogłoszenia
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Największe azjatyckie wydarzenie B2B dotyczące technologii bockchain, giełd, kryptowalut, DeFi, NFT, górnictwa, gier i hazardu, płatności i inwestycji online.
1000 limitowanych biletów dla uczestników offline i ponad 10 000 miejsc online dla widzów. Wydarzenie jest stworzone przez FINEXPO, czyli społeczność licząca ponad 100 000 osób zajmujących się kryptowalutami, tym samym jeden z największych organizatorów konferencji finansowych czy targów. W chwili obecnej wiemy, że ze znanych osobistości pojawi się wiceprezes i współzałożyciel KuCoin, a reszta prelegentów ma zostać ogłoszona później.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.