Blockchain Fest 2021 | CrypS.

Blockchain Fest 2021

Cypr, Limassol
Blockchain Fest 2021 na Cyprze Eventy
Nazwa:
Blockchain Fest 2021
Data:
6 maja 2021 - 7 maja 2021
Adres wydarzenia:
Cypr, Limassol
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
49€ - 380€
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Największe europejskie wydarzenie w zakresie blockchainkryptogiełdkryptowalut, DeFi, wydobycia kryptowalut oraz płatności online i inwestycji. Festiwal gromadzi poza liderami branży, osoby i firmy wchodzące dopiero na rynek. Cypr jak wiadomo jest centrum IT nowoczesnej Europy finansowej. Eksperci i inwestorzy zgromadzą się pod jednym dachem, aby dyskutować na najgorętsze temat krypto świata i postarają się przenieść branżę na zupełnie nowy poziom.

Jeżeli chcesz stworzyć sieć kontaktów biznesowych, to jest miejsce dla Ciebie. Nie tylko Blockchain Fest jest globalnym wydarzeniem, ale również wyjątkową przestrzenią rozwoju osobistego i biznesowego. Będąc uczestnikiem eventu jest możliwość spotkania guru i innowatorów w dziedzinie blockchainu i AI. Obecnie jest to miejsce spotkań liderów rynku, gdzie podpisywanych jest tysiące kontraktów, które wpływają globalnie na rozwój technologii finansowych. Do końca grudnia obowiązuje 30% zniżka na wszystkie bilety.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.