Blockchain Fest 2021 v2 | CrypS.

Blockchain Fest 2021 v2

Online + Cypr
Blockchain Fest 2021 Eventy
Nazwa:
Blockchain Fest 2021 v2
Data:
2 grudnia 2021 - 3 grudnia 2021
Adres wydarzenia:
Online + Cypr
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
49€ - 380€
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Największe europejskie 2-dniowe wydarzenie B2B poruszające tematy takie jak: blockchain, giełdy, kryptowaluty, zdecentralizowane finanse (DeFi), górnictwo, płatności online i inwestycje. Ten festiwal gromadzi nie tylko profesjonalistów i światowych liderów z branży, ale także tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym zdecentralizowanym światem.

Jako miejsce spotkań tego festiwalu wybrano Cypr, ze względu na fakt, że ten kraj znany jest jako centrum nowoczesnej Europy finansowej. Na Blockchain Fest 2021 pojawią się między innymi współtwórcy takich projektów jak Polymath, czy AAVE, współzałożyciel giełdy KuCoin oraz cypryjski regulator CySEC. Eksperci i inwestorzy z innych kontynentów dołączą do wydarzenia, aby omówić najgorętsze tematy świata kryptowalut i wynieść branżę na nowy poziom.

Warto podkreślić, że kupując bilety do końca sierpnia, obowiązuje 51% zniżka. Za wydarzenie odpowiada Finexpo, który tworzy fenomenalne wydarzenia. Cały event odbędzie się online oraz offline na Cyprze w resorcie Marriott w Limassol.

 • Pre Day
  18:00 – PreParty
 • Dzień 1
  07:30 – Rejestracja
  09:00 – 18:00  Blockchain Fest + przerwa na kawę, lunch, networking
  18:30 – Nocna gala: Zabawa, muzyka, jedzenie
 • Dzień 2
  09: 00 – Rejestracja
  10:00 – 18:00  Blockchain Fest + przerwa na kawę, lunch, networkingDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.