Blockchain Expo Global 2022 | CrypS.

Blockchain Expo Global 2022

Londyn
Blockchain Expo Global 2022 Eventy
Nazwa:
Blockchain Expo Global 2022
Data:
1 grudnia 2022 - 2 grudnia 2022
Adres wydarzenia:
Londyn
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
FREE
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Wiodąca na świecie seria Blockchain Expo pojawi się na londyńskiej Olimpii w dniach 1-2 grudnia 2022 r., aby gościć swoje szóste coroczne wydarzenie globalne.

Konferencja zgromadzi kluczowe branże z całego świata na dwa dni poświęcone treściom i dyskusjom na najwyższym poziomie w ramach 6 wspólnych wydarzeń dotyczących: IoT (współlokacja 5G), AI i Big Data, cyberbezpieczeństwa i chmury, Edge Computing i transformacji cyfrowej

Oczekuje się, że na wydarzeniu zgromadzi się 6000 uczestników, w tym CTO, szefowie innowacji i technologii, dyrektorzy IT, programiści, start-upy, producenci OEM, rząd, motoryzacja, operatorzy, dostawcy technologii, inwestorzy, inwestorzy VC i wielu innych.

Blockchain Expo zaprezentuje najnowocześniejsze technologie od ponad 125 wystawców i zapewni wgląd od ponad 100 prelegentów dzielących się niezrównaną wiedzą branżową i prawdziwymi doświadczeniami.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.