Blockchain Expo Global 2021 | CrypS.

Blockchain Expo Global 2021

Londyn
Blockchain Expo Global 2021 Eventy
Nazwa:
Blockchain Expo Global 2021
Data:
17 marca 2021 - 18 marca 2021
Adres wydarzenia:
Londyn
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0£ - 1249£
Tryb wydarzenia:
Offline

Światowa czołówka serii Blockchain Expo powróci na Olimpiadę w Londynie w dniach 17-18 marca 2021 roku, aby być gospodarzem piątej dorocznej światowej imprezy. Oczekuje się, że w wydarzeniu weźmie udział 9000 uczestników, w tym CTO, CEO, dyrektorzy IT, deweloperzy, start-up’y, dostawcy technologii, inwestorzy i wielu innych. Targi Blockchain Expo zaprezentują najnowocześniejsze technologie dzieląc się wiedzą branżową i doświadczeniem. W ciągu dwudniowego spotkania najważniejszych przedstawicieli branży z całego świata, odbędzie się dyskusja na temat wydarzeń obejmujących Blockchain, IoT, 5G, cyberbezpieczeństwo, zasoby w chmurze, sztuczną inteligencję (AI) oraz duże zbiory danych (Big Data).
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.